EnglishUkrainianRussian
EnglishUkrainianRussian

Дніпро, зустрічай!

Час не стоїть на місці й люди все більше потребують допомоги… Однак і благодійний фонд Нове Життя також не гаїть часу. Навпаки фонд розширює і межі своєї допомоги. Нещодавно відбулося розширення сфери діяльності фонда на межі міста Дніпра. Відтепер фонд надає допомогу не лише в Нікополі, а і людям у Дніпрі. 

Представництво Нікопольського Благодійного фонда Нове Життя відтепер приймає за адресою: м. Дніпро, вул. Січових Стрільців, 15. 

Заступник міського голови з питань соціальної діяльності виконавчих органів, директор департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Піддубний Едуард Станіславович та начальник управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Максименко Ірина Володимирівна.

Днями представники фонда зустрілись з заступником міського голови і директором департаменту соціального захиста Дніпра. Презентували свої плани, домовились про співпрацю заради спільної мети – допомоги нужденним. На щастя місцеве керівництво охоче йде на зустріч. Тому домовились про зустрічі з представниками інших благодійних організацій, з якими одразу ж почали налагоджувати стосунки. 

Вже за кілька днів делегація НБФ Нове Життя вирушила з Нікополя на заплановані зустрічі з представниками соціальної сфери Дніпра. Знайомства відбулися, проблеми й потреби обговорені, “мости наведені”… та й – за роботу! 

В.о. директора територіального центру соціального обслуговування – Мешко Ольга Федорівна
центр “Мамине щастя”. Директор закладу – Земенкова Марина Олегівна
Начальник управління соціального захисту населення – Котищук Світлана Василівна

В новоорендованому приміщенні вже завозяться вантажі гуманітарної допомоги, почалося облаштування робочих місць працівників фонду й місця видачі гуманітарних наборів від спонсорів фонда Mennonite Central Committee – MCC. І навіть не дивлячись на те, що в такому велетні, як Дніпро і без того чимало соціальних організацій, керівництво міста позитивно відгукується на прагнення фонда, адже понад усе, Нове Життя має доволі потужний досвід допомоги кризовим сім’ям. А це дуже важлива ніша соціальної допомоги, особливо у такий скрутний час, як сьогодні. 

І поки готувався цей матеріал, в дніпровському представництві фонда вже на повну розгорнулося й справді Нове Життя! Про що ми і розкажемо в наступних матеріалах вже найближчим часом.

2 думки про “Дніпро, зустрічай!”

  1. Вікторія

    Доброго вечора, підкажіть будь ласка, як можна отримати допомогу від вашого фонду? Що для цього потрібно?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *