EnglishUkrainianRussian
EnglishUkrainianRussian

Наша робота

Різдво у фонді Нове Життя

Минулого року ми зробили дуже багато дорослих справ… Але це не означає, що ми забули про діточок Найвеличніше свято у світі, Різдво Христове, у фонді Нове Життя цього року зустрічали з діточками. Адже навіть у ці темні часи це – найсвітліше свято!

Дякуємо “БФ” Міжнародний гуманітарний ХАБ”

Благодійна організація “БФ” Міжнародний гуманітарний ХАБ”
напередодні нового року передала благодійному фонду “Нове життя” продукти харчування для їдальні фонду, яка вже не один рік щодня годує безхатченків, рятуючи їхні життя.

Підтримка від австралійських друзів Wheelchairs for Kids

Благодійний фонд Нове Життя висловлює велику подяку жінці з великим серцем, яка вже давно мешкає за межами України, але сприймає проблеми й трагедії нікопольців, як свої власні і невтомно допомагає рідному Нікополю. Tetyana Izyumenko TA Nechka вже вкотре організовує збір та доставку з далекої Австралії великих вантажів з гуманітарною допомогою, для нікопольців, яку фонд надає мешканцям нашого міста.

Допомога нікопольцям з Австралії

благодійний фонд Нове Життя отримав від TA Nechka Tetyana Izyumenko та її друзів з Австралії величезний гуманітарний вантаж для мешканців Нікополя. Мова про дитячи інвалідні візки від Wheelchairs for Kids, про які ми вже писали раніше, деіфіцитні медичні препарати та аксесуари, астматичні інгалятори й багато іншого.

Сьогодні 13 років фонду Нове Життя

13! Сьогодні фонду Нове Життя вже 13 років. І хоч нині не час для святкувань, але дивлячись на минулі роки сьогодні важко не відзначити  величезний обсяг зробленої роботи. Можливо й непомітної з першого погляду, але такої важливої і значущої роботи. Адже робота фонду – це не проста справа. Це врятовані долі, це врятовані родини. Це …

Сьогодні 13 років фонду Нове Життя Докладніше & raquo;

Допомогаємо кризовим центрам

Вже доволі добре відомий у Дніпрі філіал нікопольського благодійного фонду Нове Життя днями відвідав кризові центри, в яких мешкають жінки з дітьми, які потерпіли від домашнього насильства та люди, які лишилися власних домівок і не мають місця для ночівлі.