EnglishUkrainianRussian
EnglishUkrainianRussian

Нове Життя, Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні & Mennonite Central Committee

Сьогодні допомога від наших партнерів надійшла до людей у Нікополі, що потерпає від щоденних артилерійських обстрілів. 

Це й пенсіонери, які мають мізерні пенсії, що їх вистачає лише на сплату комунальних послуг, і люди з обмеженими фізичними можливостями, які потребують підвищеної турботи і засобів медичної допомоги. 

Сьогодні продовольчі пакети від партнерів фонду Нове Життя – «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні» та Mennonite Central Committee – MCC отримували переважно члени спілки інвалідів “Аква”. У кожного з них своя сумна історія, але у той же час – одне спільне горе. Війна найсильніше вдарила по людям, які не мають змоги знайти додатковий підробіток, у той час, коли інфляція й здорожчання життєво необхідних товарів повсякденного вживання, медикаментів, зробили життя цих людей надскладним. 

Надія на фото нижче дуже хвилюється, адже після довгих років сумлінної праці їй дуже незручно і соромно просити про допомогу. Але мізерна пенсія змусила її звернутися до фонду і вона отримала необхідну підтримку. За що дуже дякує людям, які це організували…

Василь Дмитрович також отримує одну з найменших пенсій. Звісно ж її не вистачає на нормальне існування. Тому, коли дізнався про фонд Нове Життя, вирішив звернутися по допомогу і отримав продовольчий набір, який дасть йому змогу деякий час прожити трохи краще, бо тепер можна дозволити собі купити необхідних ліків. 

Володимир – один з членів спільноти інвалідів “Аква”. Подивіться як він радіє отриманій допомозі 🙂 

Олександр (на фото зліва) тако ж представник спілки інвалідів “Аква” оскільки не має зору. Тому по допомогу він прийшов з другом. “Дякую всім, хто вкладає свої кошти, можливості, час  і сердечні зусилля задля того, аби допомогти інвалідам. Величезна подяка!” 

Ольга прийшла по допомогу, оскільки має третю групу інвалідності. “Я вдячна за те, що кожен вкладає сюди свою душу. Нам приємно і це – велика допомога для нас. Все буде Україна!” – каже Оля. 

“Хочу виразити величезну подяку! Як для інваліда – це дуже велика допомога. Дякую і дай, Бог усім здоров’я і хай Бош нас береже всіх! 

Олександр – також один із представників спілки інвалідів “Аква”. він так ж дуже вдячний за таку суттєву допомогу! 

Наталя. Спілка інвалідів “Аква”. Наталя не надто розговірлива та сором’язлива 🙂 Але радіє отриманій допомозі, ледве стримуючи сльози. 

Тарас, також розгубився від теплих емоцій, але висловив свою вдячність за підтримку. Каже: “Дуже важлива допомога, оскільки тих коштів, що отримує інвалід другої групи, зовсім не вистачає, адже все дуже подорожчало. Це ви вже пишете чи ні?” 🙂 

Сергій зізнається: “Раніше вів не найкращій образ життя, тому й захворів… Зламав спину. Тому й інвалідність. Але зараз займаюся спортом, тому вже стає краще. Дякую вам за допомогу! І хочу, аби скоріше закінчилася війна. Дякую!” 

Андрій – чи не найактивніший представник спілки інвалідів. Дуже вдячний фонду і його партнерам за допомогу і за те, що не забувають про інвалідів. 

Донька цієї жінки служила в АТО. У перший день війни ракетним ударом їй відірвало ногу й пошкодило руку. Тепер жіночці доводиться доглядати доньку й онуку, з якою вони сьогодні прийшли по допомогу до фонду Нове Життя. Адже чекати допомоги їх родині більше немає звідки. 

2 думки про “Нове Життя, Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні & Mennonite Central Committee”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *