EnglishUkrainianRussian
EnglishUkrainianRussian

Допомога нікопольцям з Австралії

У ці важкі, для всієї України часи, Нікополь не став виключенням, та навіть навпаки – виявився заручником свого географічного положення. Артобстріли міста не дають мешканцям зробити вільний подих, а ні вдень, а ні вночі. Порушена логістика доставок, уповільнена робота різноманітних служб, багато людей лишилися роботи, та навіть ті, що працюють, лишилися звичних доходів. Що вже й казати про тих, хто потребує особового догляду: хворих, яким потрібна медична допомога, врешті – людей з інвалідністю..?

Дякувати богу, є добрі люди, які не забувають рідне місто з його мешканцями, та живуть проблемами нікопольців, навіть багато років мешкаючи далеко за океаном.

Так благодійний фонд Нове Життя отримав від TA Nechka Tetyana Izyumenko та її друзів з Австралії величезний гуманітарний вантаж для мешканців Нікополя. Мова про дитячи інвалідні візки від Wheelchairs for Kids, про які ми вже писали раніше, деіфіцитні медичні препарати та аксесуари, астматичні інгалятори й багато іншого. А також передали міській лікарні №4 (яка також потерпіла від обстрілу та не з розповідей знає про постраждалих) ліжка-каталки для транспортування потерпілих та автоматизовані механічні ліжка для тяжких хворих.

Ми впевнені, що ця сердечна допомога врятує не одне життя в нашому місті!

Дякуємо Богу. Дякуємо Tetyana Izyumenko від усіх нікопольців, які вже отримують цю допомогу, молимось за Вас і друзів!

P.S. Дивіться відео звіт, а фото – нижче, в коментарях до цього посту.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *