EnglishUkrainianRussian
EnglishUkrainianRussian

Слова подяки за допомогу

З початком війни багато людей постають перед проблемою забезпечення власних сімей. Навіть, якщо до їх домівок ще не долетіли снаряди. Війна підняла рівень інфляції, а разом із ним до неба злетіли й ціни на продукти, товари та послуги повсякденного побуту, ліки та медичний сервіс… Від того допомоги потребують не тільки ті, хто лишився без роботи або був  змушений покинути власну оселю та переїхати у більш безпечне місце. Навіть тим, в кого ще є можливість працювати, потерпають від нестатку грошей на утримання дітей, старих або хворих батьків.

Тому для цих людей продовольча підтримка від фонду Нове Життя є дуже суттєвою. Адже дає можливість спрямувати свої невеликі доходи на такі важливі статті витрат, як утримання діточок, лікування хворих членів родини тощо.
Нікопольский Благодійний Фонд «Нове Життя». Допомога там, де вона потрібна!

Наталя:
Від початку війни Наталя лишилася з двома дітьми і втратила роботу. Але завдяки фонду Нове Життя і допомозі від його спонсорів Mennonite Central Committee – MCC, ті невеликі кошти, що Наталя може зберегти сьогодні, завдяки такій продовольчий допомозі, вона має можливість спрямувати на нагальні потреби своїх дітей. Як от – купівля дитячого взуття. Тому Наталя дуже вдячна за надану допомогу.

Лариса:
Навіть не дивлячись на військові дії та постійні обстріли рідного міста, Лариса змушена лишатися в місті зі своєю тяжко хворою, лежачою мамою. І хоч вона і не втратила роботи, але ж через значний зріст цін, лікування матері стало для неї завданням майже нездоланним. Адже доходів на це стало катастрофічно не вистачати.
Дякуючи продовольчий допомозі від фонду, Лариса все іще має змогу сплачувати ліки та продовжити лікування своєї мами. За що вона дуже вдячна фонду Нове Життя і його партнерам Mennonite Central Committee – MCC.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *